Loading...

Eva Komárková

O firmě:

Výroba vodohospodářských zařízení z nerezavějící oceli. Společnost IN-EKO TEAM je společnost s celosvětovou působností a je jedním z nejvýznamnějších výrobců zařízení pro mikrofiltraci nejen na trzích střední a východní Evropy.

O vítězce:

Společnost IN-EKO TEAM jsem spoluzakládala v roce 1995 v době, kdy ekologie zdaleka nebyla takovým tématem jako dnes. Vždy mi záleželo na životním prostředí a proto příležitost, která se mne naskytla, výroba vodohospodářských zařízení určených k čištění a filtraci vody, byla jasnou volbou Cítila jsem velkou příležitost, potenciál v tomto oboru a práci jsem si zamilovala. Vůbec prvním zařízením, které jsme začali vyrábět, byl Mikrosítový bubnový filtr (který je v našem portfoliu dodnes a jedná se také o nejprodávanější zařízení). V té době jsme neměli ještě dostatek kapitálu k vybudování výrobní haly a první filtry jsme tedy vyráběli v rodinném domě. Postupem času jsme výrobu přesunuli z Brna do nedalekého Tišnova, kde jsme koupili starou halu a posléze ji zrekonstruovali a následně přistavěli nové výrobní haly. V průběhu let jsme začali vyrábět další zařízení určená pro čistění vody a k dnešnímu dni naše portfolio zahrnuje 19 zařízení. Po celou dobu podnikání je pro nás velmi důležitý výzkum a vývoj. Byli jsme vůbec prvním výrobcem Diskového filtru ve střední Evropě vůbec. Úspěšně exportujeme, což dokazuje více jak 67 % produkce pro zahraničí trhy. Naše firma, jak už máme uvedeno v názvu IN-EKO TEAM, je týmem úžasných lidí, díky kterým je firma silnou stabilní společností.  Mnoho lidí považuje čistou vodu za samozřejmost a předpokládá, že je k dispozici neomezená nabídka. Bohužel, to není pravda. V celosvětovém měřítku je čistá voda vzácnou komoditou. Právě z tohoto důvodu pracujeme na řešeních k úpravě odpadních vod, abychom dosáhli co nejvyšší kvality vody u každého typu aplikace a mohli ji vrátit zpátky do přírody

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Odborný garant

Logo - CRIF - Czech credit bureau

Auditor

Logo - nsg morison

Partneři

Logo - MasterCard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - TRIVI
Logo - FARMAX
Logo - CzechTrade
Logo - Dermacol
Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ
Logo - BREE
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - TLC
Logo - presentigo
Logo - Ogilvy Public Relations
Logo - DHL
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - mediarex
Logo - DENTALO
Logo - FERTI CARE
Logo - ORGANIC WINES
Logo - Buddha-Bar Hotel Prague
Logo - BELVEC
Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

Hlavní Mediální partneři

Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - LIVE SIGNAL
Logo - Mladá fronta
Logo - First class

Mediální partneři

Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Bonuss.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - A11
Logo - XANTYPA
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - ČR PLUS
Logo - Czech Slovak Leaders
Logo - Madam Business
Logo - INNOVATION
Logo - Parlamentní listy
Logo - TÝDEN
Logo - Marketing and Sales
Logo - Brands and Stories
Logo - INSTINKT
Logo - BYZMAG
Logo - s-press, výjimečné ženy