Loading...

Ilona Kalová

O firmě:

Firma KALA TRANS, s.r.o. se zabývá vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravou. Zajišťuje přepravy zboží v rámci České republiky i zahraničí a to především ve střední a západní Evropě.

O vítězce:

Než jsem začala podnikat, pracovala jsem ve vedoucích funkcích v oboru dopravy a cestovního ruchu. V roce 2008 jsem jako OSVČ začala podnikat v oblasti nákladní i osobní dopravy. Vzhledem k tomu, že jsem založila firmu v době přicházející krize, začátky nebyly vůbec lehké. Velkou oporou mi by manžel, s kterým spolupracuji od počátku. Nelehké životní situace mě naučili postarat se o sebe i o druhé a díky tomu jsme krizi překonali. Postupně se nám začalo dařit a v roce 2011 jsem založila firmu KALA TRANS, s.r.o. s 6 zaměstnanci. Následně se k nám také přidali syn s dcerou poté, co dokončili studia na střední a vysoké škole. Po třech letech jsme činnost rozšířili o skladové hospodářství a zabýváme se mimo jiné svozem zásilek v rámci ČR i zahraničí a následně rozvozem k cílovému zákazníkovi. V loňském roce jsme zakoupili menší rekreační areál v Beskydech, kde nyní probíhá rekonstrukce a bude sloužit k rekreaci našich zaměstnanců i ke komerčnímu využití. V současné době máme 21 zaměstnanců. Já a dcera máme na starosti ekonomiku společnosti a personalistiku. Manžel se synem technické záležitosti, servis, řízení přeprav a řidičů. Úspěch firmy vidím především v tom, že jsme rodinná firma a máme dobrý tým spolupracovníků a zaměstnanců. Nedílnou součástí je také zodpovědný přístup k našim zákazníkům. Přestože podnikání je především velká zodpovědnost, dává mi svobodu a nezávislost. Moje životní krédo: Štěstí není něco, co k člověku přijde jen tak. Přichází spolu s našimi činy. (Dalajláma). Volný čas trávím ráda se svými vnoučaty. Energii dobíjím sportem. Mám ráda turistiku, golf a lyžování, ale také přátelské posezení u dobrého vína.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Odborný garant

Logo - CRIF - Czech credit bureau

Auditor

Logo - nsg morison

Partneři

Logo - MasterCard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - TRIVI
Logo - FARMAX
Logo - CzechTrade
Logo - Dermacol
Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ
Logo - BREE
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - TLC
Logo - presentigo
Logo - Ogilvy Public Relations
Logo - DHL
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - mediarex
Logo - DENTALO
Logo - FERTI CARE
Logo - ORGANIC WINES
Logo - Buddha-Bar Hotel Prague
Logo - BELVEC
Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

Hlavní Mediální partneři

Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - LIVE SIGNAL
Logo - Mladá fronta
Logo - First class

Mediální partneři

Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Bonuss.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - A11
Logo - XANTYPA
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - ČR PLUS
Logo - Czech Slovak Leaders
Logo - Madam Business
Logo - INNOVATION
Logo - Parlamentní listy
Logo - TÝDEN
Logo - Marketing and Sales
Logo - Brands and Stories
Logo - INSTINKT
Logo - BYZMAG
Logo - s-press, výjimečné ženy