Loading...

Hana Raková

Esthé-Klinika estetické medicíny, a.s.

O firmě:

Jsme jedni ze zakladatelů laserové estetické dermatologie v České republice. Téměř 20 let se specializujeme na zákroky v oblasti laserové a estetické medicíny, korektivní dermatologie, dermatologie, ORL a cévní chirurgie.

O vítězce:

Pracovala jsem jako ORL lékařka na klinice ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Práci jsem měla moc ráda, měla jsem dvě atestace z ORL, ale byla jsem si vědoma omezení, která státní zdravotnictví sužovala. Snila jsem svůj sen o tom, že jednou založím soukromou kliniku, kde budu moci pomáhat lidem podle svého nejlepšího vědomí, ale bez omezení státního aparátu. Po několika stážích v Uppsale jsem se rozhodla zariskovat a v roce 1993 jsem založila s kolegou plastickým chirurgem první s.r.o. Byli jsme úspěšní a v roce 1997 jsme otevřeli soukromou kliniku Esthé.  Jako spolumajitelka kliniky a ředitelka jsem pracně doháněla znalosti v oblasti managementu, proto jsem studovala MBA.  Po atestaci z korektivní dermatologie jsem se nadchla pro další sen. Lasery v dermatologii. Byli jsme jedni z prvních, kteří založili laserovou kliniku. V roce 2008 se klinika Esthé rozdělila na dvě části, z nichž jedna zůstala pod mým vedením dosud, současná klinika Esthé-laser. Postupně však přebírají otěže ti z mladší generace, které jsem si vychovala. Moc si přeji, aby se jim i klinice dlouho dařilo tak, jako dosud. Myslím, že to nejdůležitější v našem životě je svoboda myšlení. Žití bez předsudků a mentálních omezení, které nám společnost vnucuje. Jít za svým snem je přece tak přirozené. V současné době již pracuji méně, věnuji se sportu a koníčkům a snažím se dohnat v sebevzdělávání a v seberozvoji alespon trochu toho, co jsem v pracovním tempu života nestihla. Motto, které mám ráda - slova hýbají, příklady táhnou.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Odborný garant

Logo - CRIF - Czech credit bureau

Auditor

Logo - nsg morison

Partneři

Logo - MasterCard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - TRIVI
Logo - FARMAX
Logo - CzechTrade
Logo - Dermacol
Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ
Logo - BREE
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - TLC
Logo - presentigo
Logo - Ogilvy Public Relations
Logo - DHL
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - mediarex
Logo - DENTALO
Logo - FERTI CARE
Logo - ORGANIC WINES
Logo - Buddha-Bar Hotel Prague
Logo - BELVEC
Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

Hlavní Mediální partneři

Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - LIVE SIGNAL
Logo - Mladá fronta
Logo - First class

Mediální partneři

Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Bonuss.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - A11
Logo - XANTYPA
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - ČR PLUS
Logo - Czech Slovak Leaders
Logo - Madam Business
Logo - INNOVATION
Logo - Parlamentní listy
Logo - TÝDEN
Logo - Marketing and Sales
Logo - Brands and Stories
Logo - INSTINKT
Logo - BYZMAG
Logo - s-press, výjimečné ženy