Generální partner Další partneři

Videomedailonky 2017

Eva Hronová

REVATECH
1. MÍSTO Malá společnost

Zdenka Homolová

NEREZ CIDLINA
1. MÍSTO Střední společnost

Lucie Tomášková

LT Sezam
1. MÍSTO Velká společnost

Darina Vodrážková

DAQUAS
CENA ČSOB VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA

Eva Dokoupilová

MEDICAL PLUS
CENA ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ pod patronací České pojišťovny

Michaela Povýšilová

TECHNOAQUA
CENA ZA DIGITÁLNÍ TRANSFORMACI pod patronací Microsoft,

Sylva Jílková

TERMSTAV
VÝJIMEČNÝ RŮST FIRMY

Videomedailonky 2016

Květoslava Havlínová

Virteco s.r.o.
1. MÍSTO Malá společnost,

Stanislava Heritesová Weigelová

Westrans Děčín s.r.o.
1. MÍSTO Střední společnost,

Marta Nováková

U&SLUNO a.s.
1. MÍSTO Velká společnost,

Diana Rysková

MEDIROL s.r.o.
CENA ČSOB VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA

Helena Mikulínová

Callis Inter s.r.o.
VÝJIMEČNÝ RŮST FIRMY pod patronací Microsoft

Jarmila Podhorná

Firma Naděje
CENA ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ pod patronací České pojišťovny

Videomedailonky 2015

Terézia Svátová

TEREZIA COMPANY s.r.o.
CENA ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ pod patronací Allianz

Eva Vejšická

ELRON CZ s.r.o.
VÝJIMEČNÝ RŮST FIRMY pod patronací Microsoft

Pavla Čechová Švepešová

Stroom Dub o.p.s.
CENA ČSOB VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA

Jaroslava Valová

SIKO KOUPELNY a.s.
1. MÍSTO Velká společnost

Lucie Viterová

Home Care Promedica, s.r.o.
1. MÍSTO Malá společnost

Ivana Černohorská

NC WEGA spol. s r.o.
1. MÍSTO Střední společnost

Videomedailonky 2014

Taťána NEPUSTILOVÁ

TLC – Top Language Centre, s.r.o.
1. MÍSTO Malá společnost

Margarita ŠPALKOVÁ

Praktik papír s.r.o.
1. MÍSTO Střední společnost

Jana ERBOVÁ

AC-T servis spol. s r.o.
1. MÍSTO Velká společnost

Taťána DŽAVÍKOVÁ

AGD PRINT s.r.o.
CENA ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ pod patronací Allianz

Ilona KLÍMOVÁ

ASPIUS spol. s r.o.
CENA ČSOB VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA

Marie JÍRŮ

Centrum andragogiky, s.r.o.
VÝJIMEČNÝ RŮST FIRMY pod patronací Microsoft

Videomedailonky 2013

Renata Klimentová

Společnost KM-KOV s.r.o.
VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA

Irena Jelínková

společnost FORCORP GROUP spol. s r.o.
VÝJIMEČNÝ RŮST FIRMY

Ivana Pospíšilová

Společnost PROBET s.r.o.
CENA ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ pod patronací Allianz

Eva Hronová

Společnost REVATECH s.r.o.
1. MÍSTO Malá společnost

Alice Štunda

Společnost Sunny Canadian International School – Základní škola a Gymnázium s.r.o.
1. MÍSTO Střední společnost

Irena Ryšavá

Společnost RI-STAV s.r.o.
1. MÍSTO Velká společnost

Videomedailonky 2012

Helena Bednářová

společnost Centrin CZ s.r.o.
VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA,

Jana Márová

společnost PROFIMA EFFECTIVE, s.r.o.
VÝJIMEČNÝ RŮST FIRMY

Hana Malurová

společnost ESKON a.s.
CENA ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ pod patronací Allianz

Olga Bunce

společnost BRITEX – CZ, s.r.o.
1. MÍSTO Velká společnost

Petra Kovandová

KOVANDOVI s.r.o.
1. MÍSTO Střední společnost

Miroslava Kubatá

HEBIOS, s.r.o.
1. MÍSTO Malá společnost

Videomedailonky 2011

PaedDr. Kateřina Kračmarová

MONADA, spol. s r.o.

Ing. Ilona Klímová

ASPIUS spol. s r.o.

Vlasta Jahelková

Základní umělecká škola Melodie, s.r.o.

PaedDr. Hana Nováčková

IPO - STAR s.r.o.

Mgr. Pavla Zálešáková

TECH-TRADE, s.r.o.

PARTNEŘI PROJEKTU 2017

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

OCP

Copyright © 2016-2017, OceneniCeskychPodnikatelek.cz
4PROSTOR.CZ | Tvoříme s láskou.