Generální partner Další partneři
Štěpán Mika

Štěpán Mika

Funkce: ředitel institutu CEMI MBA Studies

Motto: Nečekat na příležitosti, ale raději je sám vytvářet.

Představení:

Je ředitelem institutu CEMI (Central European Management Institute) od roku 2011. Vystudoval obory Ekonomika a management obchodu a Mezinárodní vztahy. Mezi jeho předchozí profesní zkušenosti patří působení v oblasti prodeje a marketingu v nadnárodních společnostech, jako je např. Škoda Auto nebo americká firma Office Depot. Hovoří anglicky a německy.

Vyjádření k účasti v porotě a podpory OCP
Projekt Ocenění Českých Podnikatelek koresponduje s posláním našeho institutu poskytovat vzdělání, které absolventy podpoří v profesním i osobním růstu. V České republice je stále malé procento podnikatelek a žen na řídících pozicích. Účastí v projektu OCP chceme vyjádřit podporu ženám, které již dokázaly, že nejen muži jsou schopní manažeři a majitelé firem, a povzbudit ostatní ženy v jejich kreativitě, vůdčích schopnostech a talentu být dobrým leaderem.

Nabídku dělat porotce v soutěži OCP jsem přijal bez váhání a vnímám ji jako velkou zodpovědnost, ale také příležitost, dozvědět se více o ženách v českém byznyse. Nejen o jejich úspěších, ale také problémech a potřebách. Náš institut se dlouhodobě věnuje vzdělávání žen v manažerských pozicích. Věřím proto, že tento osobní pohled bude i pro mě velmi cennou zkušeností.