Generální partner Další partneři
Dita Stejskalová

Dita Stejskalová

Funkce: Managing Partner Ogilvy Public Relations Prague

Motto: „If you can do something or you can’t, you are right.“

Představení:

Do Ogilvy PR nastoupila v roce 1994, kdy se podílela na jejím založení v České republice. Ogilvy Public Relations Praha je součástí mezinárodní komunikační sítě Ogilvy Public Relations Worldwide (www.ogilvypr.com, www.ogilvypr.cz). Poskytujeme komplexní služby v oblasti public relations  a public affairs zejména společnostem z finančního sektoru, telekomunikací, informačních technologií, dopravy, farmacie, obchodu a rychloobrátkového zboží. Portfolio klientů tvoří jak mezinárodní firmy, tak české společnosti. Kromě komerčních aktivit pomáháme neziskovým projektům, například Kontu BARIÉRY. Jsme držiteli evropské oborové ceny SABRE Awards a řady Českých Cen PR. Renomovaný Holmes Report vyhlásil Ogilvy Public Relations „Agenturou roku“ v regionu střední a východní Evropy. Ogilvy Public Relations je členem APRA (Asociace public relations agentur) a držitelem Certifikátu Consultancy Management Standard CMS udělovaný Det Norske Veritas. Dita přednáší na školeních a seminářích a aktivně se od počátku účastní mentoringového projektu Odyssey pro ženy- manažerky. Patří ke spoluzakladatelům The Prague Leadership Institute. Do ledna 2007 byla předsedkyní Výkonné rady APRA (Asociace public relations agentur). Je spoluautorkou knih „Strategie firemní komunikace“ (Management Press, 2000, 2008) a „Marketing zdravotnických zařízení“ (Professional Publishing, 2005). Vystudovala VŠE Praha, Fakultu mezinárodních vztahů se specializací na mezinárodní obchod, politiku a diplomacii.

Osobní rozhodnutí přijetí své účasti

„Vážím si toho, že mě organizátorky do poroty oslovily. Projekt OCP má velký smysl a já ráda přispěji k tomu, aby se vědělo o úspěšných ženách – podnikatelkách. Jejich osobní příběhy, um a píle jsou inspirací pro ostatní ženy i muže. Je potřeba je vyhledávat a oceňovat, protože ony to samy udělají velmi zřídka.“

Důvody setrvání v porotě

Mít možnost prostudovat tolik zajímavých a silných příběhů je koncentrovaná inspirace. Letos si přijdu ráda pro čerstvou „dávku“ tohoto elixíru.